Pracownia Kredka – Z pasji do rękodzieła.

Drewniany długopis ręcznie rzeźbiony z lipowej gałązki-makówki

Ręcznie wykonany drewniany długopis z wyrzeźbionymi makówkami. Dobrze wyprofilowany, wygodnie się trzyma, jest lekki. Powstał ze znalezionej gałązki lipy. Zabezpieczony woskiem. Wraz z długopisem otrzymasz 4 wymienne wkłady.

189,00 

Opis

Drewniany długopis ręcznie rzeźbiony z drewna lipowego

Mamy dla Ciebie wyjątkowy drewniany długopis – wykonany w całości ręcznie z gałązki lipy znalezionej w podlaskim lesie. Na szczycie długopisu są ręcznie wyrzeźbione makówki, które jeszcze bardziej przenoszą nas w naturalne klimaty. Długopis powstał w niedużej pracowni rękodzielniczej nad Narwią w sercu Podlasia, gdzie kochamy drewno i nie marnuje się tu żaden jego kawałek.

Długopis ręcznie wykonany – pisanie staje się przyjemne

Długopis jest zabezpieczony olejem, dzięki czemu nie zabrudzi się, możesz go nosić w torebce, plecaku. Długopis jest lekki i dobrze dopasowany do dłoni, co pozwala na komfortowe pisanie, które staje się znacznie przyjemniejsze. Makówki to autorski wzór i wykonanie. Powstał tylko jeden taki długopis, dlatego jest unikalny i może być ciekawym, wyjątkowym przedmiotem na Twoim biurku, czy w domu. 🙂

Długopis ma długość około 16 cm, szerokość w najszerszym miejscu to około 2 cm. Razem z długopisem otrzymujesz cztery wkłady (dwa czarne, dwa niebieskie) o długości ok. 13 cm, więc są długie i pozwalają na pisanie tym wyjątkowym długopisem przez bardzo długi czas.