Pracownia Kredka – Z pasji do rękodzieła.

Kategorie wpisów

Najnowsze wpisy

Album na zdjęcia jako prezent na Walentynki? Dlaczego to świetny pomysł?

Nic tak nie łączy ludzi jak wspólne wspomnienia. To ważne szczególnie, jeśli jesteś w związku. Przyznaj się, oglądacie czasem wspólne zdjęcia z wyjazdu razem, a przynajmniej go wspominacie i przywołujecie w pamięci “klisze” z tamtych momentów. Świetnie będzie, jeśli zrobicie tak razem w ten wyjątkowy dzień, jakim są Walentynki. Jesteś w związku i szukasz wyjątkowego, oryginalnego prezentu dla partnera/partnerki? Album na zdjęcia jest znakomitym pomysłem i na pewno sprawi radość obdarowanej osobie.

A może album ręcznie wykonany? Wyjątkowy na wyjątkową okazję

Walentynki to wyjątkowy dzień, jedyny w roku, kiedy możesz wyrazić swoją miłość osobie, którą kochasz. Oczywiście, liczy się przede wszystkim obecność w tym dniu, pamięć o ukochanej/ukochanym i docenienie uczuć, które Was łączą. Jednak, jeśli zdecydujesz się na prezent na Walentynki, dobrze byłoby, gdyby i upominek z tej okazji był wyjątkowy. Album na zdjęcia ręcznie wykonany jest bardzo dobrym pomysłem. Tworzony z uczuciami przez rękodzielników – idealnie podkreśla wyjątkowość tego dnia, w którym chodzi przecież o uczucia. Do tego umożliwia spędzenie czasu razem w wyjątkowych okolicznościach, i o tym piszę w kolejnym akapicie. 🙂 

Co robić w Walentynki? Obejrzyjcie wspólnie zdjęcia w albumie

Pomysłów na spędzenie Walentynek jest wiele. Nie będę Ci podpowiadać super kolacji przy świecach w drogiej restauracji, bo o tym pisze się wszędzie, i to też jest super, jak najbardziej polecam. Postawimy jednak na proste porady i wspólne spędzenie czasu przy… oglądaniu zdjęć, na których jesteście razem! Kupując album na zdjęcia jako prezent Walentynkowy, zyskujesz jednocześnie pomysł na wspólne, piękne, wzruszające chwile. Możesz przecież wywołać kilka Waszych zdjęć, wkleić je do albumu i… magiczne momenty gwarantowane! 

Jaki album wybrać w prezencie na Walentynki? 

Pisałam już, że album ręcznie wykonany będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Ale jaki wybrać, żeby pasował do tej okazji? Przede wszystkim musisz przemyśleć to, jakie zdjęcia chcesz wywołać i ile będziesz ich mieć. Jeśli będą to zdjęcia w rozmiarze standardowym, najbardziej powszechnym, czyli 10×15 centymetrów, i będzie ich więcej, warto wybrać album drewniany, nieco większy, z czarnymi kartami. Taki rodzaj albumu jest bardziej elegancki i lepiej pasuje na prezent walentynkowy. Jeśli macie instaxa (aparat, który drukuje zdjęcia, tak dla przypomnienia) w ofercie Pracowni Kredka znajdziesz gotowe albumy dopasowane do zdjęć w rozmiarze instaxa. Taki album na Walentynki na pewno wywoła uśmiech na twarzy ukochanej osoby. Jest nieduży, więc można go mieć zawsze przy sobie, w torebce czy samochodzie. 

Wyjątkowe prezenty na Walentynki – rękodzieło!

Jeśli osoba, którą kochasz, lubi drewniane przedmioty lub rzeczy wykonywane ręcznie, jesteś w dobrym miejscu. W Pracowni Kredka znajdziesz więcej drewnianych, ręcznie robionych…długopisów, pendrive’ów, notesów, kalendarzy, pudełek na obrączki! A właśnie – zapomniałabym – jeśli planujesz oświadczyny w Walentynki (to znakomity dzień na takie decyzje), to znajdziesz u nas, ręcznie robione oczywiście, pudełka na pierścionki zaręczynowe. Jeśli masz pytania, napisz! Do zobaczenia i do usłyszenia. 🙂