Pracownia Kredka – Z pasji do rękodzieła.

Leśne bajorko- album na zdjęcia z żywicy, ślubny album na zdjęcia wklejane, 21×26, boho księga gości

“Leśne bajorko” to ręcznie wykonany album na zdjęcia, który przenosi Cię w świat przyrody dzięki swojej unikalnej okładce z żywicy, w której zatopione są prawdziwe trawy, kwiaty i liście. Każda karta albumu została starannie przyszyta, umożliwiając rozłożenie go na płasko, co ułatwia wklejanie i oglądanie zdjęć. Wykorzystując ekologiczny papier crush z migdałów, zapewniamy Ci nie tylko piękne wspomnienia, ale i dbałość o środowisko. W zestawie otrzymasz także woreczek do bezpiecznego przechowywania albumu.

573,00 638,00 

Opis

Album na zdjęcia z ekologicznymi kartkami – idealny na instaxa i fotobudkę

“Leśne bajorko” to album na zdjęcia wklejane z okładką  z żywicy, w której zatopiono kwiaty, liście i trawy. Album został wykonany w całości ręcznie.

Okładka wykonana z żywicy, a w niej znalazły się trawy, kwiaty i liście. Część zebrano na nadnarwiańskich łąkach, część pochodzi z roślin z własnego ogródka. Każda karta albumu została przyszyta oddzielnie, co pozwala na rozkładanie albumu na płasko – ułatwia to wklejanie zdjęć i ich oglądanie. W albumie użyto papieru ekologicznego crush, wykonanego  z migdałów. Karty albumu o gramaturze 250 gsm. Album zawiera 50 kart, czyli 100 stron. Na jednej karcie mieszczą się np. dwa zdjęcia 9×13 lub 10×15, zdjęcia można wklejać dwustronnie.

Razem z albumem otrzymasz woreczek do jego bezpiecznego przechowywania. Opcję przełożenia kart pergaminem polecam szczególnie, gdy będą wklejane zdjęcia dwustronnie. Gdy album miałby służyć jako weselna księga gości, to przełożenie kart pergaminem nie jest dobrą opcją. Pergamin lubi spokój. 🙂

Rozmiar kart albumu: ok. 297×260 mm.

Informacje dodatkowe

pergamin między kartami

TAK, NIE

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Leśne bajorko- album na zdjęcia z żywicy, ślubny album na zdjęcia wklejane, 21×26, boho księga gości”