Pracownia Kredka – Z pasji do rękodzieła.

Drewniany długopis ręcznie rzeźbiony z orzecha włoskiego-sowa

Ręcznie wykonany drewniany długopis z wyrzeźbioną sową. Długopis wykonany w orzechu włoskim. Dobrze trzyma się go w dłoni, jest bardzo praktyczny, jednocześnie unikalny i wyjątkowy. Z długopisem otrzymujesz 4 dodatkowe wkłady, które sam wymienisz.

315,00 

Opis

Drewniany długopis z ręcznie wyrzeźbioną sówką, z drewna orzecha włoskiego.

Długopis z wyrzeźbioną ręcznie sową to wyjątkowy przedmiot na Twoim biurku, w domu czy pracy. Stworzony z drewna z orzecha włoskiego, rosnącego na podlaskiej ziemi – bardzo precyzyjnie wykończony będzie stanowił praktyczną ozdobę Twojego miejsca pracy. Wyprofilowany tak, że bardzo wygodnie trzyma się go w dłoniZabezpieczony olejem, dzięki czemu możesz go mieć ze sobą w plecaku, torebce, czy w swoim notesie i kalendarzu – nie zniszczy się i nie zabrudzi. Unikalny wzór, przenikający całą paletą barw od beżu przez brąz aż po czerń. Wykonany w niedużej podlaskiej pracowni, gdzie drewno nigdy się nie marnuje. Powstają tu takie właśnie długopisy, zwykle ze znalezionych fragmentów drewna, gałązek, a czasem przydają się nawet listki, które suszymy i wykorzystujemy w innych pracach. 🙂

4 wkłady w zestawie

Długopis ma długość 15 cm, szerokość w najszerszym miejscu to 3 cm. Razem z długopisem otrzymujesz cztery dodatkowe wkłady (dwa czarne, dwa niebieskie) o długości ok. 13 cm, wkłady są długie, wystarczą na długi czas pisania i notowania. Wkłady łatwo i szybko możesz samodzielnie wymienić. Po prostu wyciągasz stary wkład i wkładasz nowy. Wkłady dobrze się trzymają długopisu, co zapewnia komfort pisania.

To także świetny, oryginalny prezent dla kogoś, kogo darzysz wyjątkowymi emocjami. Może być dobrym prezentem dla nauczycieli, profesorów, a także uczniów na pamiątkę wyjątkowej okazji.

Bardzo pasuje do naszych NOTESÓW Z DREWNA.